Bu bir reklamdır...
Cuma, Haziran 14, 2024
Bu bir reklamdır...

Başkan Altay’dan yerel seçim açıklaması: İnancımız tam!

En Çok Okunanlar

Konya Büyükşehir Belediye Meclisi, 2024 yılının ilk toplantısını Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay başkanlığında gerçekleştirdi.

2024 yılının ilk meclis toplantısının hayırlar getirmesini temenni eden Başkan Altay, 2023’ün büyük acılar yaşanan bir yıl olduğunu belirtti.

Yaklaşan belediye seçimleri hakkında konuşan Başkan Altay, siyasi rekabetin arttığı seçim dönemlerinde Konya’nın siyasi nezaketi en üst seviyede yaşayan şehirlerden biri olduğuna dikkati çekti.

Bu dönemde de aynı nezaketin tüm siyasi partiler tarafından gözetileceğine inandığını kaydeden Başkan Altay şöyle devam etti:

“Sonuçta hepimiz bir yarışa giriyoruz ve bu yarışta belirleyici olan şey, vatandaşın önüne konulan sandık. Sandıktan çıkan sonucun da hepimizin başının üstünde yeri var. İnşallah Konya yine bu nezaketle, bu zerafetle, bu güzellikle seçimlere gidecek ve tüm Türkiye’ye örnek bir şekilde hem seçimini gerçekleştirecek hem de Büyükşehir Meclisini teşkil edecektir. Buna inancımız tam.”

Başkan Altay, konuşmasının son bölümünde, tüm meclis üyeleriyle birlikte uyum içinde çalıştıklarını ve bu manada örnek bir meclis olduklarını belirterek, tüm meclis üyelerine teşekkür etti.

- Advertisement -spot_img

Son Haberler

Konyaspor, Galatasaray’a kaybetti ama Süper Lig’de kaldı

Konyaspor, evinde Galatasaray'a 3-1 yenilmesine rağmen, kümede kaldı.

Daha fazla haber