Bu bir reklamdır...
Cuma, Haziran 14, 2024
Bu bir reklamdır...

Eğitimci-Yazar Aslanhan, Konya’da konferans verdi

En Çok Okunanlar

Konya’nın ilçelerinde başlayan Şehir Konferansları programları devam ediyor. Eğitimci-Yazar Sıtkı Aslanhan, Derbent ve Kadınhanı’nda konferans verdi.

İlçelerde büyük ilgi gören Şehir Konferansları kapsamında bu kez eğitimci yazar Sıtkı Aslanhan, “Bilinçli Aile, Güçlü Toplum” konulu konferansla Derbent ve Kadınhanı’nda Konyalılarla bir araya geldi.

Aslanhan, anne ve babaların çocuklarıyla daha çok zaman geçirmesi gerektiğini belirterek, birlikte yapılan kaliteli etkinliklerin, paylaşılan zamanın aile ve toplum ilişkileri adına önemli yansımalar taşıdığını söyledi. Ebeveynlerin, çocuklarının gerçekte ne anlattıklarına ve anlatmak istediklerine daha fazla dikkat etmelerini tavsiye eden Aslanhan, ailelerin her konuda çocuklarıyla sohbet etmesi gerektiğini sözlerine ekledi.

Konya’nın kültür, sanat ve eğitim hayatına katkı bulunmak amacıyla düzenlenen Şehir Konferanslarının Ocak ayı programı şu şekilde:

“Necmettin Nursaçan 8 Ocak’ta Hadim ve Bozkır’da, Saliha Erdim 10 Ocak’ta Sarayönü, 11 Ocak’ta Altınekin’de, Hayati İnanç 12 Ocak’ta Cihanbeyli ve Kulu’da, Dursun Ali Erzincanlı 13 Ocak’ta Beyşehir ve Seydişehir’de, Nurullah Genç 15 Ocak’ta Çeltik ve Yunak’ta, Bekir Develi 20 Ocak’ta Doğanhisar ve Hüyük’te, Merve Gülcemal 21 Ocak’ta Ereğli ve Karapınar’da, Mustafa Karataş 26 Ocak’ta Güneysınır ve Çumra’da olacak.”

- Advertisement -spot_img

Son Haberler

Konyaspor, Galatasaray’a kaybetti ama Süper Lig’de kaldı

Konyaspor, evinde Galatasaray'a 3-1 yenilmesine rağmen, kümede kaldı.

Daha fazla haber