Bu bir reklamdır...
Pazar, Haziran 16, 2024
Bu bir reklamdır...

Başkan Kılca, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü tebrik etti

En Çok Okunanlar

Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca, yayımladığı mesajla 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla gazetecileri tebrik etti.

Kamuoyunun doğru, eksiksiz ve hızlı bir şekilde bilgilendirilmesi, bilgilerin geniş kitlelere objektif bir şekilde ulaştırabilmesi için basın mensuplarının büyük önem taşıdığını belirten Başkan Hasan Kılca’nın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler mesajı şöyle:

“Farklı görüş, düşünce ve olayları objektif bir açıyla ortaya koyan basının, gerek toplumun bilinçlenmesinde gerekse huzur ve güven ortamının güçlenmesinde payı büyüktür. Gazeteciler toplumun sesi, gözü ve kulağı olarak, önemli görevler üstlenmektedir.

Gerçekleri araştırma ve kamuoyuna doğru bilgiler sunma sorumluluğunu taşıyan gazeteciler; en zorlu şartlarda dahi görevini layıkıyla yerine getirmek için yoğun çaba sarf etmektedir.

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü vesilesiyle, gazeteci mesleğini en güzel şekilde yerine getirmek için gayret eden basın mensuplarımıza daha nice yıllar boyunca özgür ve tarafsız habercilik anlayışını sürdürmelerini temenni ediyorum. Konya basınımız bu anlayışla hareket ediyor elinden gelen gayreti gösteriyor. Bu noktada tüm basın yayın kuruluşlarına, temsilcilerine ve çalışanlarına teşekkür ediyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle; kamuoyunun aydınlatılması ve bilgilendirilmesi için mesai kavramı gözetmeksizin görevlerini yaparken hayatlarını kaybeden basın çalışanlarını da rahmetle anıyor, bütün basın çalışanlarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluyorum.”

- Advertisement -spot_img

Son Haberler

Konyaspor, Galatasaray’a kaybetti ama Süper Lig’de kaldı

Konyaspor, evinde Galatasaray'a 3-1 yenilmesine rağmen, kümede kaldı.

Daha fazla haber