Bu bir reklamdır...
Cumartesi, Şubat 24, 2024
Bu bir reklamdır...

Karatay Belediyespor, 2023’te önemli başarılara imza attı

En Çok Okunanlar

Karatay Belediyespor Kulübü, 2023’te önemli başarılara, derecelere imza attı.

Karatay Belediyesi Kulübü, geleceğin genç ve yetenekli sporcularını yetiştirmek amacıyla özellikle son 5 yıldır yoğun bir gayretin içerisinde. Kulüp bünyesinde 12 farklı branşta alanında uzman ve başarılı antrenörler tarafından çalıştırılan 922 sporcu, 2023’ü madalyalar ve birçok önemli derecelerle geçirdi.

Kulübe bağlı sporcular yıl boyunca katıldıkları yerel, bölgesel, ulusal ve uluslararası birçok organizasyonda birbirinden önemli başarılara imza attı.

Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca, 2023’te ulusal ve uluslararası turnuva ile şampiyonalara katılarak önemli başarılar elde eden kulüp takımları ve sporcularıyla oldukça yakından ilgileniyor.

Belediye olarak uzman antrenörler eşliğinde gençleri hem Konya sporuna hem ülke sporuna hem de hayata hazırlamak adına yapılan bu faaliyetleri çok önemsediklerini söyleyen Başkan Hasan Kılca, şunları kaydetti:

“Göreve gelir gelmez Karatay Belediyespor Kulübümüzü canlandırmıştık ve o günden bu yana 12 farklı branşta yüzlerce sporcumuzun geleceğe hazırlanmasına katkı sunuyoruz. Aradan geçen 5 yıla yakın bir zamanda takımlarımız ve sporcularımız geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi 2023 yılı boyunca da birçok branşta önemli başarılar elde ettiler.

Karatay Belediyesi olarak gençlerimizin hem bedensel hem de zihinsel anlamda yetişmelerine katkı sunuyor olmak bizleri mutlu ediyor. Bu vesileyle bugüne elde ettikleri başarılarla yüzümüzün akı gururumuz olan tüm takımlarımızı, sporcularımızı, antrenörlerimizi, kulüp yöneticilerimizi ve sporcularımızın ailelerini tebrik ediyorum. Bizler, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da gençlerimizin gelişmelerine gayret edeceğiz.”

- Advertisement -spot_img

Son Haberler

Danimarka’da Konyalı siyasetçinin kardeşine hapis cezası verildi

Danimarka'da yaşayan Konyalı Kürt siyasetçi Özlem Çekiç'in kardeşi, hapis ve sınır dışı edilme cezasına çarptırıldı.

Daha fazla haber