Bu bir reklamdır...
Perşembe, Mayıs 23, 2024
Bu bir reklamdır...

Konya Büyükşehir, basın yayın çalışanlarını buluşturdu

En Çok Okunanlar

Konya Valiliği, Konya Büyükşehir Belediyesi, Selçuklu, Meram ve Karatay belediyeleri, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Konya Bölge Müdürlüğü, Konya Gazeteciler Cemiyeti ve Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) Konya Şubesi, basın-yayın kuruluşlarının yöneticilerine ve çalışanlarına yönelik 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü programı düzenledi.

Konya Büyükşehir Belediyesi’nin ev sahipliğinde düzenlenen programda konuşan Konya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Sefa Özdemir, böyle günlerde hatırlandıkları için mutlu olduklarını belirterek, yaptıkları çalışmalarda kendilerine her zaman destek olan Konya Valisi Vahdettin Özkan’a, Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay’a ve ilçe belediye başkanlarına teşekkür etti.

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Vekili Mustafa Uzbaş, gazetecilik mesleğinin milli birliğin inşa edilmesinde, hak ve özgürlüklerin korunmasında en önemli etkenlerin başında geldiğini kaydetti. Uzbaş sözlerine şöyle devam etti:

“Köklü bir basın geçmişine sahip Konya’mızda gazeteciler basın etik kurallarına her zaman dikkate almıştır. Her Konyalı gibi Konya’da faaliyetlerini sürdüren gazeteciler de devletine, vatanına ve milletine bağlı olarak mesleklerini icra etmektedir.

Konya basın camiası bu duruşuyla ülkemize güzel bir örnektir. Şehrimizde meslek hassasiyetini gözeten titiz ve ilkeli yayıncılık anlayışıyla hareket eden tüm basın-yayın kuruluşlarına ve temsilcilerine yürekten teşekkür ediyorum.

Gazete, televizyon, dergi, radyo, internet sitesi ve sosyal medya gibi farklı alanlarda mesleklerini sürdüren tüm basın mensuplarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü tebrik ediyorum.”

- Advertisement -spot_img

Son Haberler

DOSD Meram’da Konya Yarı Maratonu hazırlığı

DOSD Meram’ın özel çocukları 26 Mayıs’ta gerçekleştirilecek Konya Yarı Maratonuna yoğun bir tempoda hazırlanıyor.

Daha fazla haber