Bu bir reklamdır...
Pazar, Haziran 16, 2024
Bu bir reklamdır...

Başkan Kavuş, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü mesajı paylaştı

En Çok Okunanlar

Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş, yayımladığı 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü mesajında şu görüşlere yer verdi;

“Kamuoyunun bilgilendirilmesi ve yönlendirilmesinde en büyük rollerden birini üstlenen tüm gazetecilerimizin bu özel gününü kutluyor, uzun, sağlıklı, huzurlu ve başarılarla dolu bir meslek hayatı ve sevdikleriyle güzel bir ömür diliyorum.

Gazetecilik; bilgili, adil bir toplum ve şeffaf bir yönetim oluşturabilmenin de ilk basamağı, gelişim ve demokrasimizin de en güçlü anahtarlarındandır. Haberleriyle ve kalemleriyle aziz milletimizin değerlerini, istiklal ve istikbalini her şeyin üstünde tutarak onların sesi ve vicdanı olan, araştırarak, bilgiyi paylaşarak toplumu bilinçlendiren tüm basın ve medya çalışanlarımız, bizlere de hizmet yolumuzda ışık tutmaktadırlar.

Gazetecilik, toplumu bilinçlendirme sanatı, gazetecilerde bu minvalde birer sanatçıdır aynı zamanda. Dünyanın dört bir köşesinde, her türlü zorluğa ve sıkıntıya rağmen fedakarca çalışan, mesai gözetmeksizin insanları bilinçlendirmek ve her konuda haberdar etmek için mücadele veren basın ve medya çalışanlarımıza çok şey borçlu olduğumuzun farkında ve bilincindeyiz.

Tüm bu düşüncelerle, büyük özverilerle çalışan, doğru, dürüst, ilkeli, vatan ve millet odaklı habercilik anlayışı genlerine kadar sirayet etmiş Konya medyası ve basınının değerli çalışanları başta olmak üzere tüm çalışan gazetecilerin gününü kutluyor, ahirete irtihal etmiş gazetecilerimizi de rahmet ve minnetle anıyorum. Gününüz kutlu olsun.”

- Advertisement -spot_img

Son Haberler

Konyaspor, Galatasaray’a kaybetti ama Süper Lig’de kaldı

Konyaspor, evinde Galatasaray'a 3-1 yenilmesine rağmen, kümede kaldı.

Daha fazla haber