Bu bir reklamdır...
Cuma, Haziran 14, 2024
Bu bir reklamdır...

Meram Belediyesi hizmet içi eğitim programları devam ediyor

En Çok Okunanlar

Meram Belediyesi, daha donanımlı personelle hizmette kaliteyi artırmak amacıyla başlattığı hizmet içi eğitim programlarına aralıksız devam ediyor.

Bu kapsamda Meram Belediyesi iştiraki olan Pelitaş A.Ş. personeline mutfak, servis ve iş hijyeni eğitimleri verildi.

Meram Belediyesi, iştiraki olan Pelitaş A.Ş.’de hizmet kalitesini artırmak amacıyla başlattığı hizmet içi eğitim programlarına hız kesmeden devam ediyor.

Bu çerçevede Pelitaş A.Ş. personeline 4 gün süren mutfak, servis ve iş hijyeni eğitimleri verildi.

Eğitimlerin ilk bölümünde Meram Belediyesi Berlika Tesisi’nde üç gün boyunca mutfak ve servis eğitimleri gerçekleştirildi.

Teorik ve pratik derslerin verildiği eğitimlerin ardından personel, Meram Belediyesi Meclis Salonunda Meram Halk Eğitim Merkezi eğitmenleri tarafından iş hijyeni noktasında bilgilendirildi.

“Mükemmeli yakalayana kadar eğitimlerimiz devam edecek”

Meram Belediyesinden yapılan açıklamada personele verilen bu eğitimlerin, Meram Belediyesi iştiraki olan Pelitaş A.Ş. bünyesindeki kafe ve restoranlarda müşteri memnuniyetini ve hizmet kalitesini artırmak amacıyla verildiği ifade edildi.

Hizmet içi eğitimler hakkında Meram Belediyesinden yapılan açıklamada ayrıca şu görüşlere yer verildi:

“Hizmet sektörünün olmazsa olmazı hizmetlerinizin ve sunumlarınızın kalitesidir.

Personelin işlerini daha etkili bir şekilde yapmaları genel verimliliği de artıracağı inancıyla belediye olarak hizmet içi eğitimlerimizi aralıksız sürdürüyoruz.

Hizmet içi eğitimlerimiz hizmette kaliteyi artırdığı kadar personelimizin işini daha rahat ve kolay yapmasını hatta becerilerini artırarak daha verimli çalışmasını sağlayan önemli bir faktördür.

Bunu en güzel şekilde hizmetlerimize yansıtmak amacıyla gerçekleştirdiğimiz eğitimler bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrası için de süreklilik arz edecek.”

- Advertisement -spot_img

Son Haberler

Konyaspor, Galatasaray’a kaybetti ama Süper Lig’de kaldı

Konyaspor, evinde Galatasaray'a 3-1 yenilmesine rağmen, kümede kaldı.

Daha fazla haber