Bu bir reklamdır...
Cuma, Haziran 14, 2024
Bu bir reklamdır...

Meram Belediyesi’nden öğretmenlere tatlı ikramı

En Çok Okunanlar

Meram Belediyesi 24 Kasım Öğretmenler Günü sebebiyle ilçe genelinde bulunan okullarda görev yapan tüm öğretmenlere tatlı bir sürpriz hazırladı. Öğretmenler Günü dolayısıyla Meram’da bulunan okullar ziyaret edilirken tatlı ikram edildi. Meram Fevzi Çakmak Ortaokulu’nda gerçekleştirilen ziyarete İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Koca da eşlik etti.

“Koca’dan Meram Belediyesi’ne teşekkür”

Her zaman olduğu gibi öğretmenler gününde de eğitim camiasını yalnız bırakmayan Meram Belediyesi’ne teşekkür eden Koca, Fevzi Çakmak Ortaokulu’nda görev yapan öğretmenlerin gününü kutlayarak onlarla sohbet etti. Geleceğimizin mimarı ve gelecek nesillerin emanetçisi olan tüm öğretmenlerin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutlayan Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş ise Öğretmenler Günü dolayısıyla yaptığı açıklamada bu kutsal vazifeyi ifa eden tüm öğretmenlerimize şahsım, kurumum ve ilçem adına en kalbi şükranlarımı sunuyorum” diye konuştu.

“Türkiye Yüzılının en büyük mimarı öpfetmenlerimiz olacaktır”

Geleceğin inşasında en büyük yük ve sorumluluğun öğretmenlerin üzerinde olduğuna işaret eden Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş, yaptığı açıklamada ayrıca şu görüşlere yer verdi; “Öğretmenlerimiz geleceği sabırla inşa eden kahramanlarımızdır. Öğretmenlerimiz, geleceğimize rehberlik etmektedirler. Tüm bu yönleriyle Türkiye Yüzyılı’nın en önemli mimarları da yine öğretmenlerimiz olacaktır. Elleri öpülesi her bir öğretmenimize şükranlarımı sunuyor, yürüdükleri bu yolda her zaman yanlarında olacağımızı ifade etmek istiyorum. Bu çerçevede bizler de, yarınlarımızın teminatı olan yavrularımızı istikbale hazırlamak için büyük gayret sarfeden öğretmenlerimizin yaptığı tüm çalışmaları yürekten desteklemeye devam edeceğimizi bilmelerini istiyorum. Bu vesile ile şu an görevleri başında olan ya da emekli olmuş tüm öğretmenlerimize Rabbim’den sağlıklı, hayırlı ve uzun ömürler diliyor, şehit öğretmenlerimiz başta olmak üzere ahirete irtihal etmiş tüm öğretmenlerimizi rahmetle anıyorum.”

- Advertisement -spot_img

Son Haberler

Konyaspor, Galatasaray’a kaybetti ama Süper Lig’de kaldı

Konyaspor, evinde Galatasaray'a 3-1 yenilmesine rağmen, kümede kaldı.

Daha fazla haber