Bu bir reklamdır...
Perşembe, Mayıs 23, 2024
Bu bir reklamdır...

Başkan Pekyatırmacı, Gazeteciler Günü mesajı paylaştı

En Çok Okunanlar

Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla yayınladığı mesajında tüm çalışan gazetecilerin gününü kutladı.

Gazetecilik mesleği zor ve meşakkatli bir iş olduğunu ifade eden Başkan Pekyatırmacı, “Milletimizin gözü, kulağı ve dili olan, vatandaşlarımızın haber alma ve bilgi edinme ihtiyacının doğru biçimde karşılanmasına vesile olan gazetecilerimiz, şüphesiz ki halkımızın kanaat ve beklentilerinin tarafsız bir şekilde gündeme taşıyıp kamuoyu ile paylaşarak hayati bir görevi yerine getirmektedir.

Her an, her yerde ve büyük bir özveri ile görevinin başında olan basın çalışanları bu görevi ifa edebilmek için zaman mefhumu gözetmeksizin çalışmaktadır. Yaptığımız her işte, attığımız her adımda, basın çalışanlarının ortaya koydukları emek ve gayrete şahidiz.

Basın mensuplarımızın en önemli vasıfları, gücünü halktan alarak, tarafsız ve bağımsız bir şekilde haber ve yayın yapma, toplumu doğru bilgilendirme, elde ettiği haber ve bilgileri kamuoyuna objektif, ahlaki ve ilkeli bir biçimde yansıtmalarıdır.

Basının başta milli konular olmak üzere, her meseleye yapıcı ve sağduyulu bir tavırla yaklaşması, millet şuurumuzun sağlamlığı ve demokrasimizin güçlenmesi açısından oldukça önem arz etmektedir. Halkımızın bizlerden beklentilerinin en büyük takipçisi sizlersiniz. Selçuklumuzda yaptığımız her hizmetin ilk tanıkları siz oldunuz.

Bu hizmetlerimizi sizler sayesinde vatandaşlarımıza duyurduk, anlattık. Bu anlamda bizlerden desteğinizi esirgemediğiniz ve yanımızda olduğunuz için sizlere gönülden teşekkür ediyorum. Selçuklu Belediyesi olarak dün olduğu gibi bugün de yaptığımız her projede, her etkinlikte, aldığımız her kararda sizleri bilgilendirmeye, vatandaşlarımıza hizmet yolunda siz değerli basın emekçilerimizle birlikte yürümeye devam edeceğiz.

Bu vesileyle; bu çok önemli işe emek ve gönül veren tüm basın mensuplarımıza sağlık, mutluluk ve başarılarla dolu bir meslek yaşamı diliyor, ebediyete irtihal eden değerli basın mensuplarını rahmetle anıyor, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluyor, en içten sevgi ve saygılarımı sunuyorum” dedi.

- Advertisement -spot_img

Son Haberler

DOSD Meram’da Konya Yarı Maratonu hazırlığı

DOSD Meram’ın özel çocukları 26 Mayıs’ta gerçekleştirilecek Konya Yarı Maratonuna yoğun bir tempoda hazırlanıyor.

Daha fazla haber