Bu bir reklamdır...
Cuma, Haziran 14, 2024
Bu bir reklamdır...

Pekyatırmacı, Regaib Kandili’ni tebrik etti

En Çok Okunanlar

Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı, Regaib Kandili nedeni ile bir tebrik mesajı yayımladı.

Selçuklu Belediye Başkanı Pekyatırmacı’nın mesajı şu şekilde:

“11 ayın sultanı Ramazan’ın da yer aldığı Üç Aylar’ın müjdecisi olan Regaib Kandili hem dünyamıza hem de ahiretimize yönelik birer fırsat niteliğinde olan belirli günlerden biri. Bu mübarek günler insanoğlu için manevi bir fırsattır.

Ramazan ile nihayetlenen Üç Aylar’ın başlangıcında yer alan Regaib Kandili’miz hem dünyamıza hem ahiretimize katkı sağlayacak kazanımları edinmede bir giriş kapısı niteliğindedir. Regaib gecesini ve içinden geçtiğimiz mübarek zamanları, aramızdaki sevgi ve kardeşliğin daha da güçlenmesine vesile kılalım.

11 ilimizde yaşanan ve tüm Türkiye’yi derinden etkileyen doğal afetlerin yanı sıra sınır içi ve sınır dışında yürütülen operasyonlarda şehit düşen askerlerimizin üzüntüsünü yaşadık.

Yine Filistinli kardeşlerimizin İsrail’in zulmü altında katledildiğini üzülerek takip ettik. Bu vesile ile Regaib Kandili’nin birlik ve beraberliğimize, insanlığın hidayetine, barış ve huzuruna vesile olmasını temenni ediyor, hemşehrilerimizin ve bütün İslam âleminin kandilini kutluyorum.”

- Advertisement -spot_img

Son Haberler

Konyaspor, Galatasaray’a kaybetti ama Süper Lig’de kaldı

Konyaspor, evinde Galatasaray'a 3-1 yenilmesine rağmen, kümede kaldı.

Daha fazla haber